Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Ayscha-v-jp.jpgAyscha Adoré z Podhájské chaloupky

* 10.6.2007

Junior šampion ICO

Český šampion

Šampion JK

Polský šampion krásy

Český Grand šampion

Nejúspěšnější pes/fena výstavní sezony 2008 ICO - 3. místo

Nejúspěšnější pes/fena výstvní sezony 2009 ICO - 1. místo

Světová výstava 2009 - třída šampionů - 3 místo

CIB - Interchampion

 

Datum
Místo
Druh
Výsledky
Rozhodčí
2007
 
 
 
 
10/07
Středokluky
klub
štěně - VN 1
V. Nekola
11/07
Praha
MVP
štěně - VN 1
A.Košťálová
2008
 
 
 
 
1/08
Olomouc
Národní
dorost-VN1
L.Peroutka
3/08
ČB
Oblastní
dorost-VN1
O.Vondrouš
3/08
Praha
MVP
mladých-V1,CAJC,BOB
A.Košťálová
4/08
ČB
MVP
V2
L.Jančík
4/08
Ml.Boleslav
Krajská
V1,VT,VMB
B.Ovesná
5/08
Plzeň
Krajská
V1,VT
Z.Brotánková
5/08
Litoměřice
MVP
V1,CAJC
O.Dolejšová
6/08
Leszno-PL
MVP
V1,CAJC
E.Junkiewicz
6/08
Rokycany
Krajská
V1,VT
A.Košťálová
6/08
Středokluky
klub
V2
V. Nekola
6/08
Brno
MVP
V1,CAJC
L.Ubrová
7/08
Ml.Boleslav
Národní
V1,CAJC
J.Ovesná
8/08
Ml.Boleslav
MVP
V1,CAJC
B.Ovesná
9/08
Karlovy Vary
Krajská
V1,VTM
Z.Kliment
9/08
Středokluky
klub
Mezitřída V1,CAC,BOB
L.Peroutka
9/08
Wroclaw-PL
MVP
V1, CWC, CACIB
V.Nataletti (I)
10/08
Brno
Národní
Mezitřída V1,CWC, CACIB,BOB
L.Ubrová
11/08
Pznaň-Pl
MVP
Mezitřída V1, CAC, NV, BOB
E.Junkiewicz
11/08
Praha
MVP
Mezitřída V1, CAC
V.Nekola
11/08
Stodůlky
klub
Mezitřída V1, CAC
E.Ševčenko
2009
 
 
 
 
2/09
Brno
MVP
Mezitřída V1,CAC,CACIB
D.Paunovič (SRB)
2/09
Brno
MVP
Mezitřída V1, Rez.CAC
D.Kuzelj (SLO)
2/09
Stodůlky
klub
Otevřená V1, CAC, Nejlepší fena
Z.Jílková
3/09
Mnichov-D
MVP
Otevřená V1, CAC, CACIB, BOB
Herr Machetanz (D(
4/09
Wieselburg-A
MVP
šampionů V1, CACA, R.CACIB
Bierwolf Hans
4/09
Opole-PL
Národní
šampionů V1, CWC, BOB
Malgorzata SupronowiczPL)
4/09
Opole-PL
MVP
šampionů V1, CAC, CACIB, BOB
Janiki Steinbock (I)
5/09
Praha
MVP
šampionů V1, CAC, CACIB, BOB
A.Košťálová
6/09
Klatovy
Národní
šamponů V1, CAC, NV, BOB
Jaromí Dostál
7/09
Stodůlky
klub
vítězů V2, REZ.CAC
Zdeněk Kliment
7/09
Ml.Boleslav
Národní
vítězů V2, REZ.CAC
Z.Brotánková
8/09
Kladno
Krajská
Vítězů V2
J.Němec
8/09
Ml.Boleslav
MVP
šampionů V1, CVAC, CACIB
B.Ovesná
9/09
Rybníky
Krajská
Vítězů V1, VT, KV
rozhodčí GB
9/09
Středokluky
klub
Vítězů V1, CAC, Vítěz plemene, BOB
A.Košťálová
10/09
Bratislava
světová
šampinů V3
Z.Jílková
10/09
Brno
Národní
šampionů V1
L.Jančík
10/09
ČB
MVP
šampionů V1, CAC
O.Dolejšová
11/09
Praha
MVP
V1, CAC, CACIB
L.Peroutka
11/09
Stodůlky
klub
čestná 1. miísto
slovenská rozhodčí
2011
 
 
 
 
4/2011
Středokluky
klub
čestná 1. miísto
A.Košťálová
6/11
Brno
MVP
šampionů V1, CAC, Rez.CACIB
O.Dolejšová
8/11
Ml.Boleslav
MVP
šampionů V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, CACIB
rozhodčí Francie
6.3.2016 D.Počernice Klubová V1, Primus veterán, BOV Karel Hořák
24.4.2016 ČB MVP V2 Zdena Jílková
1.5.2016 Praha MVP V1, BOV Alena Košťálová
      V1, BOV  
  Titul Veterán šampion
12.6.2016 Počernice Klubová V1, BOV Alena Košťálová