Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pokud máte pocit, že byste nám chtěli něco sdělit, učiňte tak na našem e-mailu..

Obrazek

A pokud budete chtít radu či nějakou informaci, napište  na jpch@centrum.cz Váš dotaz a my Vám velice rádi odpovíme.

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Japančí miminko

(Ivana Šimoníková, 10. 12. 2012 17:53)

Dobrý den,
na podzim jsem Vám volala, že mám zájem o štěňátko. Nějakou dobu toho bylo v práci moc a teď zjišťuji, že už je pro mne možná zase pozdě.. Máte ještě štěňátko-holčičku?

Re: Japančí miminko

(Holčička, 10. 12. 2012 18:23)

Paní Šimoníková, můžete mi napsat na mail? Na jpch@centrum.cz?

gratulace

(Untis, 11. 6. 2012 18:13)

ke splnění titulu C I B E-NYOKO.

Gratulacia

(Miša+ Leontýnka+Inspirium, 8. 4. 2012 17:04)

Ahoj Jani, gratulujeme k šteniatkam....pevne dufam, ze sa im najdu majitelia, ktori im daju vsetku lasku sveta....
Miša, Leontýnka a zvýšok svorky posielaju drobcom pusinky

Těšíme se na fotky

(Luxovi z Brodu, 27. 10. 2011 22:00)

Paní Pechanová, už moc se těšíme, až u vás budou zase štěňátka. Určitě budete mít zase plno fotek. Dívali jsme se, že plánujete krytí. Chceme Vám popřát, ať se dílko podaří. Moc zdravíme všechny Vaše japánky a Vám posíláme hodně srdečných pozdravů.

Pozdravenie zo Zvolena

(Renata, 10. 10. 2011 22:48)

Ahoj do Podhájskej chalúpky. Stále sledujem Vaše stránky a musím povedať, že máte nielen pekné psy, ale aj srdce plné lásky. Prajem Vám s Vašimi psami prežiť veľa radosti a šťastia a stále mnoho výstavných úspechov. Zvieratká máte naozaj prekrásna. Renata zo Zvolena.

Štěňátka

(Lucka Floriánová, 5. 9. 2011 22:51)

Paní Jani, už se moc těším, až budete mít na stránkách zase nová štěňátka. Vaši pejsci jsou moc hezcí. Zvláště Vaše Ajša je stále krásnější a krásnější. A její potomek, ta fenečka "E", ta je také překrásná. Čertovina jí kouká z oček. Určitě si s pejsky hodně užíváte, jsou kouzelní, jak sedí jako holoubci vedle sebe.

Pěkné stránky

(Šárka, 16. 8. 2011 22:28)

Máte velice pěkné stránky, paní Pechanová. Vaši psi jsou moc hezcí. Řekla bych, že mají velice šťastný život, a že Vám dělají příjemnou a roztomilou společnost. Ať Vám chov dělá velkou radost. Šárka Kolomazníková.

KETRYS zdraví krásné Japončíky!!!

(Romča, 24. 7. 2011 19:22)

Jani, mé srdíčko zase zaplesalo. Děkuji za návštěvu stráneček. Jani japončíci jsou prostě náááádhera. Asi se budu u tebe více informovat :o)))

Gratulace

(Marie Kollárová Vacková, 24. 5. 2011 9:14)

Jani moc gratuluji k výstavním úspěchům.Pořád někde vyhráváte a já nestačím gratulovat.Jen tak dál.Jste super.

Moc pěkné

(Bohuslav Haas, 19. 5. 2011 7:58)

Máte krásné a vkusné stránky ze kterých je vidět jak máte svoje psy rádi.

Krátké pozdravení

(Luxovi z Brodu, 5. 5. 2011 23:04)

Viděli jsme Vás na výstavě psů v Bystrici a tak se nám Vaši pejskové líbili, že jsme se dostali na Vaše www. stránky. Člověk by tu strávil klidně hodiny, kdyby mu to čas dovolil. Ještě jsme zřejmě neprošli všechno, ale určitě to dohoníme, protože stránky jsou tak pěkné, že tu dozajista nejsme naposledy. Přejeme Vaší celé chovatelské stanici stále další výstavní úspěchy a to nejdůležitější, zdraví pro všechny Vaše psy i feny.

Deníček malých klubíček

(Vlasta Haasová, 9. 3. 2011 1:09)

Paní Jano. Právě jsem dočetla Vaše milé řádky ve Vašem Deníčku malých klubíček. Den jsem měla dost únavný, ale od Vašich řádek jsem se přes tuto pokročilou hodinu nedokázala odtrhnout. Celé stránky máte moc krásně upravené, jsou velice roztomilé. Je vidět, že zde vládne ženská ruka. Děkuji Vám za příjemné chvíle, které jsem zde mohla strávit. Budu Vaším pravidelným návštěvníkem. Vlasta.

Stránečky

(Lucinka, 8. 3. 2011 8:48)

Paní Pechanová. Ani nevíte, jako radost mi tyto stránečky přinášejí. Máte nádherné pejsky. A také jim moc gratuluji k výstavním úspěchům. Vaše Hitomi je opět nádherná. Určitě na Vaše stránečky bezy zase zavítám.

Díky za krásné začátky dnů.

(Martina Hlaváčková, 4. 12. 2010 21:29)

Paní Jani, já přeji Vám i Vašim japončíkům pevné zdraví, hodně lásky a radosti v předvánočním, adventním čase. Vaše stránečky i čtyřnozí přátelé jsou tím, nač čím se každé ráno usmívám. Děkuji, že díky Vám mám rána krásnější a veselejší.

Hezké

(Rozára, 1. 12. 2010 11:23)

Ráda chodím na Vaše stránky. Jsou velice roztomilé, zrovna tak, jako Vaši chundelatí přátelé. Přeji Vám a celé Vaší rodině, ať té psí či lidské, aby příchod roku 2011 byl jedním z těch nejšťastnějších, nejspokojenějších a nejradostnějších.

Obdiv Vašim Japanům.

(Miroslav, 17. 11. 2010 20:04)

Paní Pechanová, kdysi jsem choval také Japan chiny. Proto vím, jak náročný je chov těchto malých psů. Musím Vám říci, že máte ve svém chovu nádherné jedince. Drobné, krátké, s hrdě nesenou hlavou. Přeji hodně zdaru v dalším chovu. A pokud bych se někdy k chovu Japanů chtěl vrátit, určitě bych zavítal do Vaší chovatelské stanice.

Sladcí japánci

(Krudencová, 8. 11. 2010 22:35)

Na Vaše stránky chodím strašně ráda paní Pechanová, hlavně v období kdy máte štěňátka. Strašně ráda prohlížím fotečky těch malých klubíček :o). Celý web je dělaný s citem a je z něj cítit láska, kterou chováte k vašim pejskům.
Přeju Vám hodně úspěchů a radosti ve vašem chovu!
Krudencová P.
www.psiciorientu.unas.cz

Bráška

(Helena, Petr, Rocky a Chico, 23. 10. 2010 21:12)

Zdravíme do Podhájí. Chico se u nás už zabydlel, je to malý ďáblík, jen Rocky je z toho zatím nesvůj. První noc Chico protesknil, ale tomu se není co divit, přece jen jsme menší smečka. Pár fotek Rockyho a Chica najdete na http://batavy.rajce.idnes.cz/23.10.2010_Rocky_a_Chico_novy_clen_rodiny/

super stránky

(Chersett, 27. 9. 2010 15:49)

Ahojky, po dlouhé době jsem navštívila tvé stránky a smekám, omladinu strčíš do kapsy. Moc hezké :-)